Email:info@wodsee.com Wodsee الکترونیک محدود

Wodsee الکترونیک محدود

دربارهی ما
تماس با ما

Wodsee الکترونیک محدود

اضافه کردن: No.8 ساختمان شهرک صنعتی Yujing 18، Dalingshan جاده Tianhe منطقه, گوانگژو, ظروف 510620

تلفن: + 86-020-82169672

تلفن همراه: + 86-13660626672

فکس: + 86-020-32359263

پست الکترونیکی:info@wodsee.com

وب سایت:www.wodsee.com

اسکایپ: fiona.wodsee

دربارهی ما

گوانگژو Wodsee الکترونیک محدود، در سال 2012 تاسیس شده است، شرکت فن آوری بالا و متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و فروش سیستم های نظارت های مختلف، از جمله دوربین HD IP، HD دوربین های آنالوگ، دوربین های هوشمند، دوربین هیبریدی، دوربین با سرعت بالا، ضبط کننده ویدئویی دیجیتال است ، ضبط شبکه ویدئویی و غیره، که تا حد زیادی در صنایع مانند موسسات مالی، امنیت عمومی، ارتباطات از راه دور، حمل و نقل ترافیک، موسسات قوه قضائيه، آموزش و پرورش، برق، محافظت از آب و غیره استفاده می شود

Wodsee، واقع در گوانگژو، چین، اشغال منطقه از حدود 6000 متر مربع با حدود 300 کارگر پیچیده است. با سه برند، ما به سرعت با استراتژی مقیاس، تنوع و بین المللی با نرخ عملکرد از 50٪ در سال گذشته توسعه یافته است. ما دو تیم R & D، تکنسین های حرفه ای پل هوایی 50٪ از کل. هر سال ما حداقل 20 درصد از درآمد فروش ما به پژوهش، توسعه و نوآوری، که قادر است WODSEE به انواع حقوق مالکیت معنوی مستقل سرمایه گذاری، اقامت در محل پیشرو در صنعت و تضمین عملکرد عالی از محصولات ما است.

در سال 2013، Wodsee عنوان "با تکنولوژی بالا شرکت" امتیاز شد، "چین امنیت 100"، "ایمن شهر ساخت و ساز توصیه می شود نام تجاری"، "عضو چین امنیت و واحد صنعت حفاظت"، و یک همکاری استراتژیک بلند مدت با GDPSPTA ساخته شده است ، Alibaba است، منابع جهانی، ساخته شده در چین، چین مجله امنیت عمومی است. 2000، 3C، SGS، CE، FCC، ROHS و غیره، که به خوبی اطمینان همکاری بسیار پایدار و بلند مدت با هر یک از مشتریان: علاوه بر این، محصولات ما با موفقیت گذشت ISO9001.

در چهار سال گذشته، محصولات Wodsee موفق به کسب شهرت زیادی در میان مشتریان در سراسر جهان از طریق برآوردن نیازهای خود، ترویج محصولات جدید در بهترین خدمات و فن آوری قوی، به ویژه در کشورهای اروپایی از جمله روسیه، رومانی، لهستان، ایتالیا و غیره پاسخ در قیمت مناسب، با کیفیت خوب، کوتاه سرب زمان و خدمات عالی، بیش از 90٪ مشتریان دوباره از ما خرید پس از دستور دادگاه. و این است افتخار ما نرخ معیوب از محصولات ما می تواند کمتر از 0.1٪.

Wodsee حفظ خواهد کرد ارائه محصولات با کیفیت خوب و خدمات با قیمت مناسب و کوتاه سرب زمان برای مشتریان در سراسر جهان. ما صادقانه به دنبال یک همکاری کسب و کار خوب با شما در راه برد-برد در این زمینه دوربین مدار بسته. بیایید شروع همکاری تعاونی ما در حال حاضر!